חברה לאיטום גגות

בישראל נפוצים 2 סוגי גגות:
גג רעפים – לרוב נמצא בבתים פרטיים, מעניק לבית מראה יפה ולרוב הוא מועדף ע"י הקבלנים והבונים שכן הוא חוסך בעלויות יציקת הגג. האיטום מתקיים כתוצה מחיבור נכון של הרעפים בגג המשופע.
גג יצוק (ישר) – גג ישר נפוץ בבתים ובמבנים רבים בישראל. האיטום של הגג מותנה בחומר האיטומים הראשוני אשר הוחלט בבניה. יש 3 שיטות (חומרים) עיקרות לאיטום הגג: יריעות ביטומניות, זפת, חומרים אלסטיים. לכל שיטת איטום גגות יתרונות וחסרונות.

כמובן שלכל אחד מהגגות יש שיטות טיפול שונות.
המשותף להם, היא העובדה שלרוב אנו נדע שיש בעיית איטום כאשר כבר נראה את המים נוזלים לחלקו הפנימי של הבית / המבנה.

כחברת איטום גגות – זה השירות שלנו

לחברת בל איטומים יש ניסיון רב בתיקון נזילות גם בגגות רעפים וגם בגגות יצוקים. הניסיון מתבטא כבר בשלב איתור הבעיה ובמהלך העבודה כולה.
אנו נעשה עבורכם:
תהליך איתור הבעיה
התאמת הפתרון הנכון ביותר למצב הקיים
בניית לו"ז עבודה ריאלי
עבודת איטום גגות
תיקון נוסף במידה ועבודה לא פתרה את הבעיה עד הסוף

בנוסף, בל איטומים – חברה לאיטום גגות מעניקה שרותי ייעוץ לאיטום. כך שאם הינכם עומדים לפני בניה, רכישה או מעוניינים רק בתהליך ייעוץ, אנא אל תהססו לפנות אלינו!

רוצים להתייעץ איתנו?

חייגו אלינו למספר 054-6328932

או השאירו לנו פרטים

גגות רעפים

נזילה בגג רעפים נגרמת כתוצאה מבעיה באריח הרעף (כמו רעף שבור) או כתוצאה מחיבור לא תקין של שורת הרעפים כאשר נקודות התורפה הן ליד הגבלים וסביב גגון הקוקיה. ישנן כמה סיבות להופעת "צרות" בגג רעפים כמו בלאי של הרעפים, תזוזות של רעפים מרוחות חזקות ואף משבירה או סדיקה של ערף ע"י בעל מקצוע שעלה לגג לתקן את הדוד או אנטנה.
איתור בעיית נזילות בגג רעפים הוא נושא מורכב הדורש מיומנות מאחר ואין אפשרות טכנית להפעיל מצלמה לאיתור נזילות והאפשרות היחידה היא עין חדה וניסיון בתיקון גגות רעפים.

חברת איטום גגות או מקצוען בתיקון רעפים ובעל רצון טוב ידע לזהות את מקור הבעיה ולא בהכרח ימליץ להחליף את גג הרעפים בבתים ישנים, שזו הוצאה די נכבדת. תיקון טוב לגג רעפים יכול לפתור את הבעיה וייתן לגג אורך שנים.

גג ישר יצוק

איטום גגות יצוקים בישראל נעשה על-ידי אחת השיטות הבאות:
איטום ביריעות ביטומניות
איטום בזפת
איטום בחומרים אלסטיים

לכל שיטת איטום גגות יש את היתרונות והחסרונות שלה וכמובן, את העלויות שלה.
בבואנו לבחור את השיטה המתאימה ביותר למצב נתון, אנו לא נקבל החלטה על סמך העלויות אלא על סמך ההתאמה הטובה ביותר. חשוב לזכור כי אם האיטום לא נעשה כראוי, אז הבעיה לא תפתר ואף ועלולה לייצר בעיות נוספות (ויחד עם זה לגרור עלויות נוספות).
השיקול הראשון בבחירת שיטת האיטום היא השיטה בה נעשה האיטום הקודם.