עובש ונבגים

חיפשתם מידע על טיפול מקצועי בעובש וטחב? אתם בהחלט במקום הנכון. תחילה בואו נבין, לחות וחושך הם התנאי גידול מצויינים לטחב. העובש נגרם מלחות מצטברת המביאה עימה עובש סמוי ולאחריו עובש גלוי. נציין עוד כי הנזק הבריאותי הקיים הקיומו של העובש בבית קיים כבר בשלב התפתחותו, עוד לפני שנוצרות מושבות (מושבה היא הצורה הגלויה לעין של העובש).
טיפול בעובש וטחב נחוץ עוד ברגע בו אנו מגלים על קיומו, גם אם אנו רק מריחים ולא רואים אותו עדיין! אסור לדחות את הטיפול! מספיק אפילו רק ריח טחב על מנת להוות סכנה לשוהים.

לתופעת העובש בבית מקורה בלחות. הלחות עלולה להיות ממספר סיבות כמו עיבוי פנימי, תופעות קפילריות בקירות ומפגעי מים חיצוניים החל מגשמים ולחות מצטברת על החלונות, ועד נזילות במערכת האינסטלציה.
אתם מוכרחים לפנות לטיפול מקצועי בעובש וטחב – על מנת שהעבודה תתבצע על ידי מומחה שידע לפתור את הבעיה מייסודה. לא מספיק לגרד מעט את הקיר, לסייד ולצבוע. זה רק פיתרון קוסמטי ולא יעיל מאחר ומקור הבעיה לא טופל.

לחברת בל איטומים יש ניסיון רב באיתור וטיפול בעובש ונבגים. הניסיון מתבטא כבר בשלב איתור הבעיה ובמהלך העבודה כולה.
כחלק מטיפול מקצועי בעובש – אנו נעשה עבורכם:
תהליך איתור הבעיה
התאמת הפתרון הנכון ביותר למצב הקיים
בניית לו"ז עבודה ריאלי
טיפול יסודי ומעמיק בעובש
תיקון קוסמטי לסגירת אזור הטיפול

בנוסף, בל איטומים מעניקה שרותי ייעוץ לאיטום. כך שאם הינכם עומדים לפני בניה, רכישה או מעוניינים רק בתהליך ייעוץ, אנא אל תהססו לפנות אלינו!

רוצים להתייעץ איתנו?

חייגו אלינו למספר 054-6328932

או השאירו לנו פרטים