תפסתם גובה? לא באמת כדאי! על פתרונות עבודה בגובה

By פברואר 16, 2020Uncategorized
על פתרונות עבודה בגובה

הודות לכמויות המידע האדירות שיש ברשת, רבים סבורים כי הם יכולים ללמוד הכל ולעשות הכל. ואכן, תוכלו ללמוד המון, ליישם לא מעט ולוותר על שירותים של אנשי מקצוע שונים. רגע לפני שגם אתם תופסים גובה, כדאי לזכור: עבודה על הגובה דורשת במיומנות וניסיון – כמו שיש ל"בל איטומים". עבודה על הגובה איננה משחק ילדים, ואין לבנות פיגומים או להשתמש בבמות הרמה ללא ידע נדרש ומבלי שמודעים לכללי הבטיחות!

פתרונות עבודה בגובה: איך הם מיושמים?

החברה שלנו מציעה פתרונות של עבודה בגובה. מאחר והחברה שלנו מעניקה שירותים בדמות איטום, שיקום חיצוני, עבודות טיח וגמר וכיוצא בזה, אנו נדרשים לעבוד גם על הגובה. מדוע? לא אנחנו ולא אתם, יכולים לשלוט על מיקום הסדקים שעל הבניין, באיזו קומה תידרש עבודת שיקום והיכן יש לחדש את הטיח. בישראל הבנייה לגובה היא משהו סטנדרטי ומקובל, כך שאנו יכולים למצוא עצמנו עובדים על הגובה בקומה חמישית, תשיעית או 12.

פתרונות עבודה בגובה מיושמים דרכנו באמצעות 2 שיטות שונות:

  • במות הרמה
  • פיגומים

מדוע אנחנו לא נצמדים לשיטה אחת ספציפית? משום שאנו מאמינים כי כל עבודה דורשת במענה אחר. במעמד אבחון הבעיה וההיכרות עם המבנה, נקבל את ההחלטה המקצועית והנכונה באשר לשיטת העבודה – במת הרמה או פיגום. אנו נשתף אתכם בשיקולים שלנו, תוך הצגת היתרונות והחסרונות של כל שיטה.

מדוע קשה יותר לבצע עבודה על הגובה?

פתרונות עבודה בגובה נחשבים לקשים יותר לביצוע. לא תופתעו לדעת כי הסיבה המרכזית היא כמובן הגובה. אין זה טבעי לעמוד על פיגום בקומה שמינית, לאטום סדקים ולשמור על ריכוז ודיוק בעבודה. מעבר לכך שמדובר על גובה רב, הרי שכל הסחה – גם זו הקטנה ביותר, יכולה לסכן את העובד. אנו מנוסים היטב בעבודות על הגובה, תוך שאנו מחדדים את כללי העבודה בפני הצוות שלנו. המוטיבציה? למנוע כל סיכוי לתאונת עבודה, וגם בכדי להבטיח כי העבודה שתבוצע במבנה שלכם תתבצע באיכות גבוהה ללא פשרות.

"למה אתם לא עושים שימוש בסולם?"

סולם הוא כלי עבודה נפלא שאכן יכול לגשר על פערי הגובה. הסולם בהחלט משמש אותנו, זאת בעת שאנחנו רוצים לבצע טיפול בעובשים ונבגים בתקרה למשל. עם זאת, בעת שאנו נקראים לבצע איטום במבנה בן 3 קומות, הרי שהסולם לא באמת יכול לשרת אותנו. לכן, במקרים אלו אנו נשמיש את במות ההרמה או הפיגומים. 

שיתוף הפעולה אתכם קריטי! מדוע?

העובדים שלנו מיומנים ומנוסים בעבודה על הגובה. עם זאת, חשוב לנו לחדד בפניכם – הלקוחות שלנו, כי עבודה שכזו דורשת בריכוז ומיקוד. לכן, נשמח לשיתוף הפעולה שלכם והתחשבותכם בדברים הבאים:

  • סביר כי העובד על הגובה, לא יגיב לקריאותיכם מלמטה בזמן שהוא מבצע עבודה על גובה רב
  • מסיבות בטיחותיות, העובדים על הגובה לא עושים שימוש בסמרטפון ולכן לא עונים לשיחות
  • מהרגע בו העובד נמצא על הפיגום או במת ההרמה, עליו להתרכז ביישום העבודה ובשמירה על כללי הבטיחות. יהיה ניתן לתקשר איתו שוב עם חזרתו אל תוך המבנה או קומת הקרקע

אמרתם פתרונות עבודה בגובה? אמרתם "בל איטומים"! אנו פועלים בשוק כבר מעל לשני עשורים, וממשיכים ליישם עבודות שונות – על הגובה ועל הקרקע. אנו מקפידים על עבודה מקצועית, איכותית ובטוחה. לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני, פנו אלינו.