איטום גג יצוק

By נובמבר 18, 2019Uncategorized
איטום גג יצוק

לא משנה כלל אם אתם מתגוררים בבית צמוד קרקע או בבניין מגורים משותף – הרי שמעליכם ישנו גג. בישראל ישנם 2 סוגים נפוצים של גגות: גג הרעפים המאפיין בעיקר את הבתים הפרטיים, והגג היצוק שהוא זה שלרוב נפוץ בבנייני המגורים המשותפים. 

איטום גג יצוק מתבצע בשלל שיטות: זפת (כן, זו המוכרת מסלילת הכבישים), יריעות ביטומניות וגם חומרים אלסטיים שונים. הגג היצוק הוא גג ישר, וזאת בשונה מגג הרעפים שצורתו מדורגת. איטום גג יצוק המתבצע עם חברת איטום "בל איטומים", הוא איטום יסודי ומקצועי, שמעניק לכם שקט נפשי ובעיקר את ההבטחה לחורף יבש ונעים. 

"איזו שיטת איטום היא המתאימה ביותר לגג יצוק?"

מדובר על השאלה הנפוצה ביותר, אך גם זו שהתשובה לה די פתוחה. ישנן שיטות מתקדמות יותר, לצד שיטות שנחשבות יותר מיושנות. לכל שיטה ישנם יתרונות וחסרונות ברורים. ככל שהשיטה איכותית ועמידה יותר, כך גם הביצוע שלה יקר יותר. אנו מאמינים כי אין שיטה טובה אחת, אלא שישנה השיטה המתאימה לכם, לצרכים שלכם ולתקציב שלכם. עם בדיקת מצב הגג, נוכל להעניק לכם חוות דעת מקצועית, אמינה ואובייקטיבית. 

"מתי כדאי לאטום את הגג?"

איטום גג יצוק וגם גג רעפים, הוא איטום שכדאי לבצע בעונות יבשות. טכנית, ניתן ליישם עבודות איטום לגגות גם בחורף, אך הן מטבע הדברים מומלצות פחות. לרוב, מי שידרוש באיטום בחורף, הוא מי שמבחין בחדירתם של מים דרך הגג. עבודת איטום בחורף איטית יותר וגם במידה רבה מגבילה, זאת מאחר ויישום האיטום תלוי בתדירות הגשמים ובמזג האוויר. אנו ממליצים בחום להקדים תרופה למכה, ולתאם איתנו רגע לפני הגשם הראשון. כך, אנו יכולים להכין את הגג שלכם לקראת החורף. 

"איך אוכל לדעת שאטמתם את הגג כנדרש?"

ב"בל איטומים" אנו דוגלים בעבודה יסודית, קפדנית וכזו שעומדת בסטנדרטים המחמירים ביותר. הצוות המקצועי שלנו והניסיון שצברנו לאורך 20 השנים האחרונות, הם כל מה שאתם צריכים על מנת להיות שקטים כי העבודה מבוצעת כנדרש. עם זאת, גם אנחנו רוצים להיות בטוחים שהגג שלכם אטום, ועל כן אנו מבצעים בדיקת הצפה. מה זה בדיוק אומר?

הצפת הגג אמורה לדמות מצב קלאסי של יום גשום: אנו נמלא את הגג במים, וכל עוד המים לא יחדרו אל תוך המבנה, נוכל להיות בטוחים מעל לכל ספק כי האיטום הצליח. מדובר על חלק מהותי ובלתי נפרד מהעבודה שאנו מבצעים, ואיתו אנו חותמים את מלאכת האיטום. 

איטום גג יצוק ב-5 שלבים

  1. בדיקת הגג. בשלב זה נגיע פיסית אל הבית הפרטי או הבניין המושתף בו אתם גרים. אנו נבדוק את הגג, את המצב שלו ונבצע הערכה ראשונית. 
  2. פירוט העבודה המומלצת בהתאם לחוות הדעת המקצועית שלנו. עם אישורכם, נמשיך הלאה!
  3. בניית לוח זמנים משוער לעבודה, זאת על מנת שתוכלו להיערך על הצד הטוב ביותר.
  4. ביצוע איטום גג יצוק בשיטה הנבחרת (יריעות ביטומניות, חומרים אלסטיים או זפת). הצוות שלנו מיומן בעבודת איטם גג יצוק על כל רבדיה, לרבות שימוש בחומרים המתאימים ועבודה על הגובה (על הגג).
  5. בדיקת הצפה + תיקונים נדרשים בהתאם לתוצאות הבדיקה.