עבודות טיח וגמר חיצוניים

By פברואר 16, 2020Uncategorized
עבודות טיח וגמר חיצוניים

חברת "בל איטומים" שמחה להציע לכם שירות של שיקום חיצוני למבנים! רבים סבורים כי השיקום החיצוני מתמקד אך ורק בקוסמטיקה ובשיפור חזות המבנה, אך זו טעות. עבודת שיקום חיצוני למבנים מתמקדת בחלקו החיצוני של המבנה, כאשר התכלית היא להשיב למבנה את תכונותיו החיוניות שאבדו בעקבות בלאי. 

שיקום חיצוני למבנים כולל בתוכו גם עבודות טיח וגמר חיצוניים. גם בכל הקשור לטיח, אנו מגלים בעקבות המפגש עם הלקוחות שלנו כי לא כולם מודעים לתפקיד הטיח ולחשיבותו. בעת שאנו מבצעים עבודות טיח וגמר כחלק משיקום המבנה, אנו מחדשים למעשה את השכבה הראשונה של מעטפת הקיר החיצוני. רק לאחר יישום הטיח, ניתן לחדש את הקירות בצבע חדש, חיפויים וכדומה. מדובר על החיפוי הבסיסי ביותר, המיושם במספר שלבים שיש לבצע כל אחד מהם בדיוק ויסודיות.

שיקום מבנה ועבודת טיח וגמר – מהם שלבי העבודה?

כל מבנה זקוק לעבודות שיקום אחרות. כאנשי מקצוע, התפקיד שלנו לאתר ולאבחן "סדקים" במבנה שאותם יש למלא בדמות עבודה מתאימה. איך אנחנו מבצעים את עבודות השיקום? 

  • ביקור במבנה המיועד. לפני הבדיקה, נשמע מכם מהן הציפיות שלכם, האם ישנם דגשים מיוחדים או אזורים ספציפים שאותם חשוב לכם לשקם
  • האבחון שלנו נעשה על ידי צוות מקצועי ומיכשור מתקדם
  • לאחר הבדיקה, נציג בפניכם המלצה באשר לתכנית עבודה מתאימה
  • לפתרונות נשדך לוח זמנים, המפרט בפניכם את סדר העבודה המומלץ

"כדאי להשקיע זמן וכסף בשיקום חיצוני?"

התשובה היא חד משמעית: כן! רבים סבורים כי השיקום החיצוני מתמקד אך ורק בשיפור הנראות של הבניין. חשוב להבין כי נזקים אסתטיים, מעידים על התחוללות עמוקה יותר שיש לטפל תחילה בה. השיקום החיצוני למבנה חיוני, ובמקרים רבים אף הכרחי ויש ליישם אותו באופן מיידי.

אם מתמקדים לרגע בחידוש הטיח, הרי שיש לו קשר ישיר לאיכות האיטום של המבנה. לאורך שנים ביצענו שלל עבודות איטום, טיח ושיקומים חיצוניים! אנו נצמדים דרך קבע לסטנדרט המחמיר ביותר בכל הקשור לאיכות החומרים, הצוות המקצועי, כלי העבודה ושיטות העבודה. 

לא משקמים את המבנה? כאן מתחילה הבעיה

המילה "שיקום" יכולה המון פעמים להטעות. לרוב, אין לכם באמת אפשרות בחירה האם לבצע את העבודות הנדרשות או לא. הסיבה היא שהיעדר שיקום נדרש, יכול לגרום למצב בו המבנה בו אתם מתגוררים יוגדר ככזה שאינו ראוי למגורים. חלק בלתי נפרד ממטרות עבודת השיקום הוא לשמר את עמידות הבניין, או להכשירו לכזה שעומד בתקנים הנדרשים. רגע לפני שהמבנה בו אתם גרים "מסומן", השקיעו בעבודת שיקום איכותית המגלמת בתוכה מניפה רחבה של עבודות – במישור הפרקטי-פונקציונאלי, וגם במישור האסתטי.

שיקום המבנה לטובת שימור ערך הבניין

אל תשכחו לרגע: כדיירים בבניין משותף, אתם מחזיקים בשני נכסים: הדירה הפרטית שלכם והמבנה כולו. האינטרס שלכם הוא לשמר את ערך הנכס, כך שבמידה ותרצו להשכיר או למכור אותו בעתיד, תוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל שלו. במילים אחרות? הבניין לא יתחזק את עצמו – הוא זקוק לכם! תחזוק גבוה, המתמקד בין היתר בעבודות שיקום לרבות עבודות טיח וגמר, ישמר בעבורכם את ערך הבניין ואף ישביח אותו.