שיקום מבנים במרכז

By דצמבר 24, 2019Uncategorized
שיקום מבנים במרכז

מעבר לארבעת הקירות שלכם, יש לכם בית נוסף: הבניין המשותף אותו אתם חולקים עם יתר דיירי הבניין. עבודה של שיקום מבנים במרכז, מאפשרת לכם ליהנות מבניין מטופח, מתוחזק וכזה ששומר על ערכו. החברה שלנו מציעה שירות של שיקום מבנים במרכז, ששם את הדגש על שיקום פרקטי-מערכתי כדוגמת עבודות איטום חיצוניות, אך גם על שיקום המעטפת החיצונית של הבניין. 

אנו שמחים להציע שירות של שיקום מבנים במרכז, שמתחיל בבדיקת הבניין שלכם. כל עבודת שיקום שלנו מותאמת במידותיה לבניין המגורים שלכם. אנו מציעים לו"ז ריאלי לעבודת השיקום, הכל בהתאמה מלאה לצרכים ולאילוצים של דיירי הבניין. 

חשוב לציין כי עבודת השיקום המון פעמים מונעת נזקים גדולים. כך לדוגמא, בעת שמזהים סדקים חיצוניים בשלבי התפתחות ראשוניים, ניתן לטפלם במיידי, וכך למנוע את התרחבותם ופגיעתם האפשרית ברווחת דיירי הבניין.

שיקום מבנים במרכז – מהי המוטיבציה לבצע עבודה שכזו?

שיקום חיצוני לבניין המגורים שלכם, משפר את איכות החיים שלכם. המון פעמים ישנה נטייה להפחית בערכה של עבודה שכזו, מאחר ומדובר על עבודה חיצונית שמתקשרת עם אסתטיקה ושיפור נראות הבניין. חשוב להבין ששיקום חיצוני שם את הדגש גם על עבודות איטום וטיפול בסדקים. במעמד זה, ניתן לשפר משמעותית את חזות הבניין, ולאפשר לכם ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר. 

עבודת שיקום מבנים במרכז, למעשה מונעת מראש מצב של הזנחה מתמשכת. ככל שדוחים את עבודת השיקום, כך נערמות להן בעיות, נצברים כשלים ומניפת התקלות האפשריות רק הולכת ומתרחבת. יש לתפוש את עבודת השיקום כעבודת תחזוק ומנע – כזו שמשמרת את איכויות הבניין, תוך מניעת מצב בו המבנה הופך לכזה שאינו ראוי למגורים.

הקשר בין שיקום מבנים במרכז והשבחת הנכס

עבודות שיקום מבנים במרכז, מתבצעות גם בבניינים חדשים יחסית, וגם בכאלו ישנים יותר. חידוש הבניין שלכם לא צריך להיות תלוי אך ורק ברשויות, אלא שתוכלו לפעול בעצמכם על מנת להשביח אותו. השבחת הבניין תורמת בראש ובראשונה לכם – כדיירי הבניין, זאת עם חווית מגורים נעימה ונינוחה יותר. בנוסף, במידה ותרצו להשכיר או למכור את הנכס בעתיד, הרי שהשבחה שכזו רק מטיבה עמכם. 

עבודה על הגובה עם שיקום המבנים

בפגישה הראשונה שלנו, נבחן את כל ההיבטים על מנת להציע לכם עבודת שיקום איכותית. אנו בודקים לא רק את מצב הבניין והעבודה הנדרשת בו, אלא גם את תנאי העבודה. מאחר ומדובר על בניינים משותפים, לרוב נדרשת עבודה על הגובה. נדרשת מיומנות רבה וניסיון בפועל בעבודה על הגובה, והחברה שלנו תוכל לספק לכם את השירות הייחודי הזה.

אנו מבצעים עבודות על הגובה ב-2 דרכים שונות:

  • פיגומים
  • במות הרמה

אנו מתאימים את הפתרון המתאים בהתאם לתכונותיו של הבניין, מספר הקומות בו והעבודה הנדרשת. מתי נדרשת עבודה על הגובה? בעת שאנו נדרשים לאטום סדקים בבניין לדוגמא. בהתאם להיקף העבודה הנדרש, נקבל החלטה מקצועית באשר לפתרון האיכותי ביותר. 

אתם מעוניינים בשירות שיקום חיצוני למבנה בו אתם גרים? אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו! בחברת "בל איטומים" עובדים אנשי מקצוע מנוסים ומובילים, המבצעים את מיטב עבודות שיקום מבנים במרכז.