איטום גג רעפים

By נובמבר 18, 2019Uncategorized
איטום גג רעפים

למרות שבישראל ימי הגשם אינם רבים, מספיק יום גשום אחד בכדי לבשר לכם: הגג שלכם אינו אטום. עבודה של איטום גגות היא אחת העבודות הנפוצות והחשובות ביותר, כאשר התזמון האידיאלי לביצועה הוא בקיץ. איטום גג רעפים בעונות יבשות מומלץ יותר מ-2 סיבות:

  • ראשית, איטום גג בסתיו, באביב או בקיץ פשוט יותר שכן הגשם אינו מגביל או מעכב את העבודה
  • איטום הגג לפני העונה הגשומה, מבטיח שהגג שלכם לא יאפשר חדירה של מים אל תוך המבנה

אנחנו ב"בל איטומים", מזמינים גם אתכם להצטרף לאלפי הלקוחות המרוצים שלנו! חשוב לזכור: למרות שישראל נחשבת למדינה שמשית, מספיקות כמה מערכות גשומות בכדי ליצור נזקים, לגרום לחוסר נוחות וגם להכניס אתכם לסבב תיקונים יקר שניתן למנוע מראש. 

גג רעפים – מה מייחד אותו?

גגות הרעפים מאפיינים בעיקר את הבתים הפרטיים (צמודי הקרקע). נדיר מאד לראות גג רעפים בבניינים משותפים. גגות הרעפים נחשבים לאסתטיים יותר וכאלו הנהנים מחזות מרשימה, בין היתר מאחר ומדובר על שיבוץ הדרגתי של הרעפים שתורם למראה אלגנטי וחמים. מאחר ומבנה הגג שונה, איטום גג רעפים מתבצע בשיטה ייחודית ושונה בהשוואה לאיטום הגג הישר והיצוק.

"בשביל מה אני צריך איטום? בחיים לא הייתה אצלי בעיה!"

איטום גג רעפים הוא איטום שחובה לבצע בכל מקרה! ההמלצה שלנו היא לבצע בדיקת איטום לפני החורף. תוצאות הבדיקה יכולות מצד אחד לאשר את תקינות האיטום, אך גם לבשר על נחיצותו של איטום מחודש. עדיף בהחלט להקדים תרופה למכה, על פני התמודדות עם חדירה של מים דרך הגג בשיאו של החורף. שימו לב כי לעתים הנזקים בעקבות חדירת המים לא ישתקפו מיידית. למה תוכלו לצפות? לרטיבויות, כתמי עובשים וריח חריף של פטריות.

איטום גג הרעפים – איך אנו מבצעים את העבודה?

אין באמת שאלה האם צריך לבצע איטום גג רעפים, אלא שהשאלה היא איך מתבצעת העבודה בפועל. לפניכם, מתווה כללי לפיו אנו מבצעים את העבודה:

  1. בדיקת גג הרעפים שלכם. ראשית, נבדוק האם הגג אטום כנדרש או לא. ישנם גגות אטומים כנדרש הזקוקים לתחזוק, בעוד ישנם גגות שעבודת האיטום בהם גדושה בכשלים וליקויים. בהתאם לבדיקה הראשונית שלנו, נוכל לבסס את תכנית העבודה.
  2. תוצאות הבדיקה. לאחר שנבדוק את הגג, נמסור לכם את חוות הדעת שלנו. אנו מאמינים בשיח ישיר ובשקיפות מלאה אל מול הלקוחות שלנו. נשתף אתכם במצב הגג ומהי העבודה הנדרשת בו בכדי לבסס בעבורכם את כל התנאים לחורף יבש. בשלב זה גם נציג לכם לו"ז משוער לעבודה.
  3. איטום הגג. בשלב זה נציא לפועל את העבודה ונאטום עבורכם את גג הרעפים. העבודה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מיומנים ששמים את הדגש על יסודיות, מקצועיות, בטיחות בעבודה ושירות אדיב.

מאיתנו אליכם: טיפים הרלוונטים לאיטום גג הרעפים

  • בצעו בדיקת תקינות לאיטום הגג אחת לשנה, בעדיפות לפני החורף
  • איטום הגג מומלץ בעונות יבשות, כך שבמידה וישנם ליקויים באיטום הם מטופלים בזמן
  • הישארו ערים לסימני רטיבות, עובשים וריחות לא שגרתיים בבית 
  • איטום הגג חייב להתבצע רק עם חברה בעלת ניסיון!
  • לפני איטום הגג: יש לנקות את הגג מאבק, עלים וכל לכלוך אחר לטובת יישום עבודה איכותית.