איטום דירות גן

By דצמבר 24, 2019Uncategorized
איטום דירות גן

רק אתם יכולים לספר על איכות החיים הגבוהה שמספקים מגורים בדירת גן. מצד אחד, אתם נהנים מהשכנות לאנשים נפלאים בבניין המגורים המשותף, אך מהצד השני אתם זוכים ביתרונות של מגורים בדירה שצמודה לחצר גדולה ומפנקת. על מנת שאיכות החיים שלכם אכן תישמר, חשוב לבצע איטום דירות גן כנדרש.

הדבר האחרון שתרצו להתמודד איתו הוא עם בעיות איטום. לשמחתכם, אתם לא באמת צריכים להתמודד עם בעיות שכאלו, אלא שתוכלו לפעול על מנת למנוע אותן מראש. כאלו המתגוררים בדירת גן, עליכם להבין כי חומרי האיטום השונים מגיעים בשלב כזה או אחר למצב של בלאי. מהי האסטרטגיה הטובה ביותר לאיטום דירות גן?

  • בדיקה תקופתית שאומדת את איכות האיטום
  • במידת הצורך, חידוש עבודת האיטום

שימו לב: במידה ואתם מזהים על קירות הבית סימנים של רטיבויות, סביר כי מאד כי בפניכם משתקף בלאי האיטום. מה שקורה הוא שהמים שמצליחים לחדור אל הרצפה, סוללים דרכם אל קירות הבית. על מנת לשמר את היתרונות הנפלאים שבמגורים בדירת הגן, פנו אלינו – "בל איטומים", לבדיקה מקצועית, ובהתאם לעבודת איטום בסטנדרט הגבוה ביותר!

איטום דירות גן – אל תהמרו על איכות החיים שלכם

אם גם אתם שואלים את עצמכם מדוע ישנה חשיבות רבה כל כך לאיטום דירת הגן, דעו כי אתם שואלים את השאלה הנכונה. הדירה שלכם היא דירה שנהנית מחצר צמודה, מה שגם חושף אותה לבעיה הבאה: חדירה של מים מחוץ המבנה – אל פנים המבנה. כלומר, אתם חשופים יותר מדירות אחרות לרטיבויות שכאלו. בעת שיש לכם את המודעות לבטן הרכה של דירת הגן, עשיתם כבר חצי מהדרך. 

כך לדוגמא, דמיינו לעצמם יום חורפי שבו יורדים גשמי ברכה. מאחר ויש ברשותכם חצר גדולה, הרי שסביר כי גם היא תגיע במגע ישיר עם מי הגשם. כל עוד ישנה תשתית טובה של איטום, אינכם צריכים להיות מודאגים. מנגד, בעת שעבודת האיטום כושלת או הגיעה למצב טבעי של בלאי, ישנו חשש כי אותם מים יחדרו אל תוך הבית. 

לא דוחים את עבודת האיטום – אוטמים עכשיו!

מה חשוב לדעת? הרטיבות איננה סטטית, אלא דינאמית. כך, מים ש"נחתו" על הקרקע, יכולים לטפס בקלות ובמהירות כלפי מעלה אל קירות הבית. מה עושים? מדברים איתנו לטובת איטום דירות גן! אל תחכו לרגע שבו תזהו סימנים של רטיבות – כך אתם עלולים להתמודד עם נזקים נרחבים, שגם פוגעים באיכות החיים וגם דורשים מכם להשקיע המון זמן וכסף בתיקונים.

עם קריאתכם, אנו נגיע ונבדוק לעומק את דירת הגן. אנו לא מאמינים בפתרונות כלליים שמותאמים ספציפית לדירות גן, אלא שיש את הפתרון המתאים ביותר לכם ולדירה שלכם. לכן, נבצע בדיקה מקדימה מעמיקה, בה נשים דגש על מבנה החצר, אילו עבודות איטום בוצעו בעבר במידה ובוצעו, האם ישנם סימנים המעידים על רטיבות וכיוצא בזה.

בהמשך, נציע לכם פתרון מקצועי בהתאם לתוצאות הבדיקה. אנו משתפים אתכם בכל שלב בדרך, ורואים בכם שותפים מלאים! חשוב לנו להציג בפניכם לו"ז עבודה ריאלי, המבוסס על התחלת עבודה מיידית ועל סיום תוך זמן קצר ככל הניתן.