איטום מרפסות פתוחות

By דצמבר 24, 2019Uncategorized
איטום מרפסות פתוחות

מרפסת שמש בדירה שלכם, מספקת לכם אינסוף רגעים של הנאה! עם זאת, בעת שאתם לא נערכים מראש עם איטום מרפסות פתוחות, היא יכולה להיות פתח לצרות רבות. אנחנו שמחים להציע לכם עבודת איטום מקצועית ויסודית, שתאפשר לכם ליהנות מהמרפסת שלכם – בקיץ, אך גם בחורף. איטום מרפסות פתוחות – רק עם "בל איטומים"!

איטום למרפסות – מדוע נדרשת עבודה שכזו?

אולי עבודת האיטום המפורסמת והשכיחה ביותר, היא עבודת האיטום המתבצעת בגג. הסיבה שאוטמים גגות, ללא יוצא מן הכלל, היא מאחר והם חשופים למי הגשם. במידה וגם לכם יש מרפסת שמש שהיא מרפסת פתוחה, גם אותה יש לאטום – בדיוק מאותה הסיבה. הבעיה העיקרית עם איטום מרפסות, היא שלא תמיד מתבצעת עבודת איטום יסודית טרם הנחת הריצוף. 

כך, מגלים במהרה המון בעלי דירות כי החורף השאיר מזכרת בדמות רטיבויות, נזילות ועובשים. איטום מרפסות פתוחות חייב להתבצע בסטנדרט המחמיר והקפדני יותר! אנו מתחייבים על עבודת איטום שכזו, שתשלול כל חשש לחדירת מים לנכס שלכם ולדירות השכנים. 

"איטום מחייב בפירוק האריחים במרפסת?"

לא תמיד. המטרה שלנו היא לבצע עבודה כמה שיותר אסתטית ונקייה, אך לא במחיר של איכות העבודה. הבדיקה שלנו את המרפסת תאפשר לנו להעריך את מצב האיטום, האם ישנם פתחים נקודתיים בעיתיים שניתן לטפל בהם, או שכדאי מראש ללכת על עבודת איטום יסודית יותר. איטום מרפסות פתוחות הינו האחריות שלכם כלפי עצמכם, אך גם כלפי השכנים שיכולים לסבול מאיטום כושל במרפסת שלכם.

במידה ונמצא כי הפתרון היעיל בעבורכם הוא פירוק המרצפות, נמליץ לעשות זאת. שיטה זו מבוססת על הרמת הריצוף, יישום חומרי האיטום ולאחר מכן ריצוף מחדש. מדובר על שיטה ארוכה יותר, אך התוצאות בהתאם: חורף יבש מובטח לכם! עבודה של איטום היא עבודה שיש לתחזק. המשמעות היא שגם אם בעבר בוצעה אצלכם עבודה שכזו (טובה ככל שתהיה), יש לתחזק ולשמר אותה. 

"כמה זמן לוקח לבצע איטום מרפסות פתוחות?"

לא ניתן להשיב על השאלה הזו לפני שנבדוק את המרפסת. כל עוד נגלה כי ישנם סדקים שטחיים בלבד, נוכל למלא אותם במיידי וכך לסיים את עבודת האיטום. מנגד, במידה ותידרש הרמה של המרצפות, הרי שמדובר על תהליך ארוך יותר המבוסס על מספר שלבים. אנו לא מאמינים בקיצורי דרך, בטח שלא עם איטום מרפסות פתוחות. במעמד בדיקת המרפסת, נוכל להציג לכם לו"ז ראשוני משוער, שיאפשר לכם להיערך על הצד הטוב ביותר לקראת עבודת האיטום.

איטום מרפסות פתוחות – שיטת העבודה שלנו:

שיטות האיטום שלנו פותחו על ידי הצוות שלנו, ואנו שמחים לבצע איטומים אצל עוד ועוד לקוחות מרוצים. אנו נצמדים לתכנית עבודה קבועה, כאשר המטרה היא להעניק שירות יסודי ומקיף לכל קהל הלקוחות שלנו:

  • בדיקת המרפסת אצלכם בדירה. ננסה לזהות סדקים ופתחים, מהו היקף הבעיה, מהי הסבירות לחדירה של מים וכן הלאה
  • לאחר הבדיקה, נגבש החלטה מקצועית. סביר כי נציע לכם 2 אפשרויות טיפול שונות, תוך הצגת יתרונות וחסרונות של כל שיטה
  • נציין בפניכם את לו"ז העבודה על כל שלביו, תוך פירוט זמנים – תאריך התחלה ותאריך סיום עבודת האיטום