איטום גגות בתל אביב

By דצמבר 24, 2019Uncategorized
על פתרונות עבודה בגובה

העובדה היא שיש מעלכם כעת גג – רעפים או יצוק. עובדה נוספת היא שלא משנה מהו סוג הגג, הרי שהאחריות שלכם היא לבצע עבודת איטום גגות. אז נכון, בישראל גשמים נחשבים נדירים, וכל מערכה חורפית מעוררת התרגשות גדולה. למרות זאת, מספיק יום אחד גשום בכדי להפוך את קירות הבית שלכם רטובים, מוכתמים וגדושים בעובשים.

אנו מזמינים גם אתכם שלא להמתין לבעיות של רטיבות, אלא פשוט למנוע אותן! איטום גגות בתל אביב מוצע דרכנו בשלל שיטות, לרבות שיטות היריעות הביטומניות ושיטת הזיפות (זפת). כמו כן, אנו מציעים גם איטום גגות בתל אביב באמצעות חומרים אלסטיים. 

מתי אוטמים את הגג? כשיבש!

אז לא, איטום גגות בתל אביב לא מתבצע לאחר היורה, אלא הרבה לפניו. ישנה נטייה המון פעמים שלא לפעול עד לדקה ה-90. אל תחכו לרגע האחרון בכדי לאטום את הגג, משום שדווקא הרגע הזה יכול ליצור את אותם נזקים בתוך הנכס שלכם. איטום גגות בתל אביב צריך להתבצע כמה שיותר סמוך לעונת החורף, אך כל עוד מדובר על עונה יבשה. ההמלצה אליכם? החודשים יוני ועד ספטמבר מסתמנים כתזמון האידיאלי. עבודה במזג אוויר שכזה על הגג נוחה, תוך שאין חשש מפני גשם בלתי צפוי.

ומה עושים כשאתם נזכרים קצת מאוחר מדי? גם בשיא החורף ניתן ליישם עבודת איטום גגות, אם כי יש לתאם את העבודה לימים נוחים יחסית מבחינת מזג האוויר.

שלב מקדים, הכרחי וחיוני: ניקיון הגג

תל אביב ידועה בזכות המון דברים, אך גם בזכות כמויות האבק הגדולות שבה. סביר מאד להניח כי את הגג שלכם אתם לא נוטים לנקות בתדירות גבוהה, או בכלל. אנחנו לעומת זאת, מחוייבים לנקות את הגג לפני עבודת האיטום. הסיבה היא שגג גדוש באבק, לא יצליח "לקלוט" בצורה מירבית את חומרי האיטום. כמו כן, העבודה המקדימה שלנו מתמקדת בפינוי אשפה וחפצים שעלולים להפריע ליישום שיטת האיטום הנבחרת. בשלב זה נדרש שיתוף פעולה מצידכם, זאת על מנת שתנחו אותנו איזה ציוד (במידה ויש כזה) נחוץ לכם, ואיזה לא.

"על איזו שיטת איטום אתם ממליצים?"

איטום גגות בתל אביב מתבצע בעיקר על בסיס שיטת הזיפות או היריעות הביטומניות. לכל שיטה ישנם יתרונות וחסרונות, והמטרה שלנו היא להתאים לכם באופן אינדיבידואלי את השיטה הטובה ביותר. לדוגמא: בעת שפונים אלינו ועדי בתים עם תקציב כספי מוגבל, לרוב נמליץ על שיטת הזיפות שנחשבת לזולה ביותר. כל עוד מצב הגג מאפשר זאת, וכל עוד יש ברשותכם תקציב מתאים, שיטת היריעות היא המומלצת ביותר. היא נחשבת עמידה וחזקה יותר, תוך שאין כל צורך לחדש ולתחזק אותה בכל שנה.

על מנת שאכן נוכל להמליץ על השיטה הטובה ביותר, נגיע אל הגג שלכם ונבדוק אותו. איטום גגות בתל אביב יתחיל תמיד בבדיקה יסודית:

  • ננסה לאבחן סדקים או פתחים
  • נברר מולכם האם ומתי בוצע איטום בגג לאחרונה
  • ניקח בחשבון שיקולים של לוחות זמנים ותקציב
  • נמליץ על שיטת האיטום האידיאלית בעבורכם

מעוניינים בעבודת איטום גגות בתל אביב? אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה או התייעצות!