איטום מרפסות פתוחות, איטום גגות מרוצפים ודירות גן

גם בעולם האיטום, ולמרות שחומרי האיטום לרוב אינם חשופים לאוויר, קיים בלאי של החומר וככל שהבלאי גדול אפיקטיביות האטימה יורדת.
כתוצאה מהבלאי טריבות מתחילה לחדור ולחלחל ואף מגדילה את הקורוזיה בברזלים המהווים חלק משלד המבנה. את הרטיבות לרוב מגלים רק כאשר מופיעים סימנים על הקירות הסמוכים למרפסת. סימנים אלו הם תוצאה של תופעה קפילרית בה המים חודרים לריצפה אך מטפסים מעלה בקירות.

איך מטפלים?
קודם כל מאתרים את מקור הבעיה. לא כל איטום מרפסות / איטום גגות מרוצפים בהכרח דורשת הרמה של מרצפות. ייתכן יש סדקים חיצוניים המאפשרים לרטיבות להכנס, ייתכן מצב של התפוררות והחלשות של שכבת הגנת הריצוף. ברוב המקרים ניתן לפתור את הבעיה ע"י שיטות ופעולות שלא דורשות השקעה גדולה. השיטות אשר פותחו ע"י בל איטומים, מוכיחות עצמן כיעילות, עמידות ומרצות את הלקוחות.
נדגיש כי יש לבחון כל מצב לגופו ולהתאים עבורו את הפתרון הנוח והמתאים. ויש לזכור כי לעיתים הבעיה אכן תדרוש הרמה של מרצפות, במקרה כזה חשוב עבודה זו צריכה לשלב רצף טוב, איש איטום מצויין ומנהל עבודה קפדן.

השירות שלנו

לחברת בל איטומים יש ניסיון רב בטיפול באיטום מרפסות, איטום גגות מרוצפים ואיטום חלקים פתוחים במבנים. הניסיון מתבטא כבר בשלב איתור הבעיה ובמהלך העבודה כולה.
כחלק מעבודת איטום מרפסות – אנו נעשה עבורכם:
תהליך איתור הבעיה
התאמת הפתרון הנכון ביותר למצב הקיים
בניית לו"ז עבודה ריאלי
עבודת האיטום
תיקון קוסמטי של אזור הטיפול במידת הצורך

בנוסף, בל איטומים מעניקה שרותי ייעוץ לאיטום. כך שאם הינכם עומדים לפני בניה, רכישה או מעוניינים רק בתהליך ייעוץ, אנא אל תהססו לפנות אלינו!

רוצים להתייעץ איתנו?

חייגו אלינו למספר 054-6328932

או השאירו לנו פרטים